Kód: 3161 | Značka: Webber Naturals

Anti-Stresová bylinná formula Webber Naturals

Neohodnotené
€16,55
Skladom (1 ks)

B-Calm poskytuje ochranu pred stresom. Stres môže byť neodvrátiteľný, ale jeho účinky môžu byť zmiernené so správnou výživovou podporou. Fyzický a duševný stres spôsobuje, že telo spotrebuje viac vitamínov, najmä vitamínov skupiny B. Sensoril, adaptogénna bylina, pridáva upokojujúci účinok.

Kategória: Vitamíny

B-Calm poskytuje ochranu pred stresom. Stres môže byť neodvrátiteľný, ale jeho účinky môžu byť zmiernené so správnou výživovou podporou. Fyzický a duševný stres spôsobuje, že telo spotrebuje viac vitamínov, najmä vitamínov skupiny B. Sensoril, adaptogénna bylina, pridáva upokojujúci účinok.

B vitamíny sú skupina vitamínov rozpustných vo vode, ktoré pomáhajú enzýmom chemicky reagovať s inými látkami a podieľajú sa na výrobe energie a tvorbe červených krviniek. Vitamíny zahrnuté v  B-komplexe pomáhajú organizmu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky, pomáhajú normálnemu rastu a vývoju a tvorbe tkanív.

  • 50 mg každého z vitamínov B.
  • Významné množstvo štandardizovaného extraktu Ashwagandha (Sensoril®) pre úľavu od stresu.
  • Kapsula sa ľahko prehĺta.

Fyzický a duševný stres môže spôsobiť, že telo spotrebuje viac živín, napríklad tieto B vitamíny, čo vedie k ich nedostatku a stresom vyvolaným zdravotným problémom. Výživová podpora je potrebná v období stresu, keď sa nadobličkové žľazy preťažia a telo nie je schopné adekvátne sa zotaviť. Nadladvinky produkujú adrenalín a kortizol, hormóny, ktoré sa podieľajú na „boj alebo let“ odozve.

Patentovaná forma indickej rastliny ashwagandha (Withania somnifera), nazývaná Sensoril®, má obnovovacie vlastnosti, ktoré pomáhajú podporovať nadobličkové žľazy a môžu pomôcť telu pri budovaní odolnosti voči únave a stresu. 

B-Calm® B50 komplex s Ashwagandha od Webber Naturals obsahuje optimálne vyvážené hladiny vitamínov B, ako aj Sensoril® na zmiernenie symptómov a ochranu tela pred negatívnymi účinkami stresu.

Jeden z faktorov pre udržiavanie dobrého zdravia. Pomáha telu metabolizovať sacharidy, tuky a bielkoviny. Pomáha tvoriť červené krvinky. Pomáha znižovať riziko poškodenia neurálnej trubice, keď sa užíva denne pred otehotnením. Pomáha normálnemu rastu a vývoju. Pomáha pri tvorbe tkaniva.

Zloženie: Sensoril® Ashwagandha Extrakt (Withania somnifera) (koreň a list) (štandardizované na 8% withanolidov) 75 mg, Vitamin B1 (thiamine hydrochloride) 50 mg, Vitamin B2 (riboflavín) 50 mg, Vitamin B3 (niacinamide) 50 mg, Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride) 50 mg, Vitamin B12 (cyanocobalamin) 50 mcg, Folate (kyselina listová) 1 mg, Kyselina Pantoténová (calcium-d-pantothenate) 50 mg, Biotín 50 mcg, Inositol 50 mg, Cholín (bitartrate) 50 mg

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, čistená voda), ryžový škrob, magnézium stearát rastlinnej triedy (lubrikant).

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nemiešajte s alkoholom alebo liečivom ktoré obsahuje sedatíva. V prípade že produkt užívate viac ako 60 dni, užívanie konzultujte s lekárom.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsula denne 

Veľkosť balenia: 60 | Forma: kapsuly

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie