Kód: 1644

BIO Chlorella

Neohodnotené
€28,90
dostupnosť 1-2 dni
 
Naša BIO CHLORELLA pochádza z ostrova Hainan, ktorý leží v Juhočínskom mori. Toto slnečné miesto je vďaka svojmu tropickému charakteru často prezývané ako čínsky Havaj. Priemyslom nedotknutá krajina, vysoko čisté ovzdušie, dlhotrvajúci slnečný svit a voda bohatá na minerály, zaisťuje optimálne podmienky na pestovanie kvalitnej suroviny.
Kategória: Vitálne huby
Chlorella pyrenoidosa je sladkovodná riasa bohatá na biologicky aktívne látky - vitamíny, minerály, esenciálne nenasýtené mastné kyseliny, ale predovšetkým na zelené farbivo - chlorofyl.
Chlorofyl podporuje tvorbu červených krviniek, čím zaručuje optimálne okysličenie a výživu buniek. Zlepšuje tak metabolizmus buniek v tele, a tým aj celkovú fyzickú aj duševnú kondíciu.
 
Látky obsiahnuté v chlorelle dokážu na seba viazať odpadové látky, ktoré vznikajú pri metabolizme a napomáhajú lepšiemu tráveniu. Zásobujú telo účinnými antioxidantmi a neutralizujú pH v tele. Vďaka vysokému obsahu vlákniny pomáha čistiť črevá, preto je obľúbená pri očistných kúrach a diétach. Chlorella je veľmi dôležitým zdrojom bielkovín, vápnika, horčíka, draslíka, zinku a železa, čo ocenia najmä vegetariáni.
Dlhodobé užívanie chlorelly má pozitívny vplyv na celkovú vitalitu. Prispieva k zvýšeniu energie a pomáha bojovať s vyčerpaním a únavou.

Naša BIO CHLORELLA obsahuje 100 % riasu Chlorella pyrenoidosa, ktorá je spracovaná metódou shellbroken, vďaka čomu sa rozbije obal bunky, aby organizmus dokázal využiť všetky účinné látky.

Dávkovanie:

Dospelí max. 20 tabliet denne, deti od 3 rokov 5 tabliet denne. Odporúčame užívať minimálne s polhodinovým odstupom od jedla a zapiť dostatočným množstvom vody.

Chlorellu je možné užívať ako jednorazovú detoxikačnú kúru či dlhodobo na preventívne účely. Ak ju užívate dlhodobo je vhodné zaradiť po každých 3 týždňoch užívania týždennú pauzu. Pre začiatočníkov sa odporúča najskôr prejsť detoxikačnou kúrou a následne prejsť na dlhodobé užívanie. Príklad užívania pre začiatočníkov je popísaný v tabuľke nižšie, kde sa dávka každý deň pomaly zvyšuje, aby si telo zvyklo. Hneď ako dosiahnete maximálnu (20 tabliet) dennú dávku, je možné užívať ju dlhodobo.

 
Obsah balení: 1200 tabliet á 250 mg (hmotnosť obsahu 300g)
 
Použitie:
Vitalita - energia - tonus
Imunita - energia
Prirodzená obranyschopnosť
Normálna funkcia črevného traktu
Mikrobiálna rovnováha čriev
Antioxidant
Normálna činnosť pečene
Prečistenie
Normálna činnosť srdca a ciev
 
Príklad odporúčanej dennej dávky rozdelenej do troch častí počas dňa:
  
   ráno  poludnie   večer
 1. deň
 2. deň
 3. deň
 4. deň
 5. deň
 6. deň
 7. deň 
 8. deň a ďalej pokračujte až k dosiahnutiu požadovanej maximálnej dennej dávky
 
 
Výživové údaje na 100 g:
 
Energetická hodnota: 1448 kJ / 341 kcal
Tuky: 10g
- z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,5g
Sacharidy: 14g
- z toho cukry: 0,7 g
Vláknina: 12 g
Bielkoviny: 58g
Soľ: 0,07g