Gainery sú produkty, ktorých kombinácia proteínového pro-complexu s funkčnými a sacharidovými zložkami predstavujú špeciálne zostavenú zmes živín pre maximálny nárast svalovej hmoty a optimálnu regeneráciu. Sú vhodné pre najrozmanitejšie druhy športov vytrvalostného a silovo-vytrvalostného rázu. Pokryjú zvýšenú potrebu super kvalitných živín a zaistia dôležitú regeneráciu, vďaka obsiahnutým funkčným živinám. Sú teda vhodné pri zvýšenom telesnom výkone.

Medzi sacharadiy patrí napríklad glukóza, v bežnej reči označovaná ako hroznový cukor, alebo krvný cukor, ktorý je jedným z monosacharidov zo skupiny aldohexóz. Je to biela kryštalická látka sladkej chuti. Prispieva k rýchlemu doplneniu svalového glykogénu a zároveň stimuluje produkciu anabolického inzulínu.

Do skupiny sacharidov patrí tiež maltodextrín, ktorý je komplexný sacharid.Štiepi sa pomalšie ako glukóza a uvoľňuje energiu postupne. Ide o polymér glukózy, ktorý má vyšší glykemický index. Je však pre telo maximálne využiteľný. Jeho využitie je vhodné predovšetkým pri obnove energetických rezerv po výkone. Je prirodzene bezlepkový a výborne rozpustný.

1000x1000 BL stribro doza Maltodextrin
Maltodextrín dóza 1300g
€7,90

Maltodextrín je komplexný sacharid, ktorý sa štiepi pomalšie ako glukóza a uvoľňuje energiu postupne. Ide o polymér glukózy, ktorý má vyšší glykemický index. Je však pre telo...

skladom u dodávateľa  (1 ks)
Detail
Kód: 8595005803579
1 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie