Kód: 5056 | Značka: Webber Naturals

Ginkgo Biloba 60 mg Webber Naturals

Neohodnotené
€17,05
Skladom (1 ks)

Ginkgo Biloba 60 mg Webber Naturals. Ginkgo biloba je populárny doplnok výživy a jeden z najpredávanejších bylinných vitamínov. Medzi terapeutické vlastnosti

Kategória: Výživové doplnky

Ginkgo Biloba 60 mg Webber Naturals. Ginkgo biloba je populárny doplnok výživy a jeden z najpredávanejších bylinných vitamínov. Medzi terapeutické vlastnosti (1) rastliny ginkgo biloba patrí liečba chorôb krvi a problémov s pamäťou, zlepšenie kardiovaskulárnych funkcií a zlepšenie zdravia očí.

Gingko biloba obsahuje vysoké hladiny flavonoidov a terpenoidov, antioxidantov, ktoré poskytujú ochranu pred oxidačným poškodením buniek škodlivými voľnými radikálmi. Ginkgo Biloba zlepšuje kognitívne funkcie, pretože podporuje dobrý krvný obeh v mozgu a chráni mozog a ďalšie časti pred poškodením neurónmi.

Srdce a krvný obeh

Okrem zvýšenia prietoku krvi v mozgu môže ginkgo biloba zvýšiť prietok krvi  aj inde v tele. Ich úžasné antioxidačné pole chráni steny krvných ciev a pozitívne ovplyvňuje ich schopnosť rozširovať sa alebo sťahovať sa podľa potreby. Je známe, že doplnky Ginkgo biloba zlepšujú prietok krvi aj do srdca.

Extrakt z ginka dvojlaločného je mimoriadne prospešný pri znižovaní krvného tlaku a eliminácii krvných zrazenín v celom kardiovaskulárnom systéme (8).

Silný antioxidant

Voľné radikály sú vysoko reaktívne molekuly, ktoré sa vytvárajú v tele a tiež pôsobením toxínov z prostredia. Ginkgo biloba obsahuje viac ako 60 účinných látok, z ktorých najdôležitejšie sú antioxidačné flavonoidy, ako sú kvercetín a kaempferol (2, 3).

Zdravie očí

V klinickom skúšaní, zvýšený opakovaný príjem extraktu z Ginkgo biloba zvýšil prietok krvi v očiach. To by mohlo zlepšiť glaukóm zvýšením prívodu krvi do nervov (4, 5). Tiež môže chrániť a zlepšovať fungovanie sietnice, snímacieho tkaniva oka, ktoré je neustále zraniteľné voči poškodeniu v dôsledku intenzívneho vystavenia svetlu.

Tento extrakt bol tiež účinný pri slepote súvisiacej s vekom (suchá makulárna degenerácia) v klinickom skúšaní na takmer 100 ľuďoch (6)

Alzheimerova choroba a demencia

Ginkgo biloba má pozitívny vplyv na ľudí trpiacich kognitívnymi poruchami, ako sú Alzheimerova choroba a demencia. Zlepšuje merateľné kognitívne schopností a aktivity, hlavne vďaka antioxidačným zlúčeninám, vrátane terpenoidov a flavonoidov, ktoré stimulujú nervovú aktivitu a udržiavajú kognitívne dráhy čerstvé a čisté od amyloidového plaku (7).

Ginkgo biloba optimisticky ovplyvňuje nervový systém, urýchľuje reakčný čas a znižuje pravdepodobnosť nervových porúch.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Ginkgo biloba Extract (listy) (24% flavonové glykozidy, 6% terpénov laktóny) 60 mg

Ostatné zložky: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, sodná soľ kroskarmelózy, oxid kremičitý, rastlinný stearát horečnatý stupňa (mazivá) a povrchové vrstvy (dextrín, dextróza, lecitín, sodná soľ karboxymetylcelulózy, citran sodný).

Neobsahuje: žiadne umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, žiadne mliečne výrobky, pšenica a kvasinky.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 - 2 tablety denne. Užívajte minimálne 2 týždne pre dosiahnutie najlepších výsledkovNie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 180
Forma: tablety
výživový doplnok Ginkgo Biloba Webber Naturals 
bol uvedený na trh ako doplnok stravy.