Kód: 3666 | Značka: Webber Naturals

Kolagén30 proti vráskam 2500 mg Webber Naturals

Neohodnotené
€27,90
Skladom (1 ks)

Kolagén30 Bioaktívny kolagén s peptidmi je produkt, podporovaný klinickým výskumom na zjemnenie línií okolo očí a hlbokých vrások. Kolagén30 stimuluje kožné bunky tak, aby produkovali viac kolagénu a podporovali vznik hladkej, zdravo vyzerajúcej pleti za menej ako 30 dní.

Kategória: Vitamíny

Kolagén30 Bioaktívny kolagén s peptidmi je produkt, podporovaný klinickým výskumom na zjemnenie línií okolo očí a hlbokých vrások. Kolagén30 stimuluje kožné bunky tak, aby produkovali viac kolagénu a podporovali vznik hladkej, zdravo vyzerajúcej pleti za menej ako 30 dní.

Kolagén je najhojnejším proteínom v ľudskom tele a predstavuje asi 75% suchej hmoty pokožky. Syntéza kolagénu bohužiaľ klesá s vekom, mikrotrauma, vystavenie ultrafialovému žiareniu a poškodenie mäkkých tkanív môže degradovať kolagén. Po nejakom čase sa stáva, že pokožka je tenká, chýba jej pružnosť, je suchá a slabá, čo prispieva k viditeľným príznakom starnutia, ako sú jemné a hlboké vrásky. Kolagén30 obsahuje Verisol Bioaktívny kolagén s peptidmi, u ktorých sa preukázalo, že stimulujú tvorbu nového zdravého kolagénu, spomaľujú príznaky starnutia vyhladením vrások a zlepšením pružnosti a pevnosti pokožky.

Na rozdiel od typických kozmetických výrobkov, Kolagén30 Verisol Bioaktívny kolagén s peptidmipomáha zlepšovať pokožku zvnútra smerom von zlepšením pružnosti a hustoty pokožky, zlepšuje jej povrch a zabezpečuje vzhľad hladkej pokožky. Ukázalo sa, že podporuje zdravú produkciu kolagénu a elastínu a pomáha redukovať tvorbu vrások, zjemňovať línie tváre a očné vrásky do štyroch týždňov.

Naše telá navyše potrebujú kolagén na vybudovanie kostí, kĺbov a cievneho tkaniva. Príliš málo kolagénu je spojené s poréznymi kosťami a degeneráciou kĺbov, čo dáva Bioaktívnemu kolagénu s peptidmi úlohu pri podpore vzniku zdravých kostí a kĺbov, zatiaľ čo znižuje bolesti kĺbov spojené s osteoartrózou.

  • Kolagén30 proti vráskam je vedecky optimalizovaný pre krásu zvnútra a je podporovaný vedeckým výskumom.
  • Zmierňuje vrásky za menej ako 30 dní.
  • Zjemňuje línie tváre a redukuje hĺbku vrások.
  • Zvyšuje elasticitu a hustotu pokožky.
  • Pomáha zmierňovať bolesti kĺbov spojené s osteoartrózou.
  • Dávkovanie: 3 tablety denne.

Verisol Bioaktívny kolagén s peptidmi je klinicky skúmaný kolagénový peptid vedecky optimalizovaný pre krásu zvnútra. Verisol stimuluje kožné bunky, aby produkovali viac kolagénu, aby sa zredukovali hlboké vrásky a aby pleť vyzerala mladšie za menej ako 30 dní. Pomáha stimulovať obnovu kožných buniek, redukuje vrásky, zjemňuje línie tváre okolo očí a hlboké vrásky. Pomáha zvyšovať pružnosť a hustotu pokožky, zlepšuje povrch pokožky a napomáha vzhľadu hladkej pokožky. Pomáha podporovať zdravú produkciu kolagénu a elastínu.

Zloženie: Verisol® Bioactive Collagen Peptides™ hydrolyzovaný kolagén typu I a III (hovädzí dobytok) 833,33 mg

Ostatné zložky: Kyselina stearová, hydroxypropylcelulóza, rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Môže vyvolať poruchy zažívania. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu, chráňte pred vlhkosťou.

Dávkovanie: dospelí: 1 tableta 3 krát denne.

Balenie: 180 | Forma: tablety

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie