Akcia
Kód: 3214 | Značka: Webber Naturals

Kompletné bakteriálne kultúry 5 mld. Webber Natural

Neohodnotené
€15,40
Skladom (1 ks)

Probiotikum 5 miliárd od spoločnosti Webber Naturals obsahuje päť kmeňov priateľských baktérií na podporu zdravej črevnej mikroflóry a tráviaceho ústrojenstva. Probiotiká poskytujú živé mikroorganizmy, ktoré dočasne modifikujú črevnú flóru. Ideálne na podporu trávenia, užíva sa najmenej 2–3 hodiny pred alebo po podaní antibiotika. Chladenie nie je potrebné.

Kategória: Vitamíny

Kompletné probiotiká 5 mld. Webber Naturals:

• obsahujú 3 kmene laktobacilov na starostlivosť o tenké črevo a 2 kmene bifidobaktérií na starostlivosť o hrubé črevo
• podporujú imunitu a zdravé trávenie tým, že vytvárajú zdravú mikroflóru v celom tráviacom trakte
• garantovaných minimálne 5 miliárd aktívnych buniek na kapsulu pri dátume expirácie

Zdravá črevná mikroflóra - priateľské črevné baktérie, ktoré žijú v zažívacom trakte - sú rozhodujúce na udržanie správneho trávenia a stimulácie imunitného systému.Kompletný kmeň probiotík je navrhnutý tak, aby podporoval imunitu a zdravé trávenie v celom tráviacom trakte. Obsahuje 3 kmene Lactobaillov na starostlivosť o tenké črevo a 2 kmene Bifidobaktérií na starostlivosť o hrubé črevo.

Udržanie zdravej črevnej flóry môže pomôcť predchádzať črevným infekciám a poruchám ako je hnačka spojená s antibiotikami, hnačka cestovateľov a zlepšenie symptómov spojených so syndrómom dráždivého čreva a zápalové ochorenia čriev ako je ulcerózna kolitída a Crohnova choroba

Tráviaci trakt vrátane úst, pažeráka, žalúdka a čriev je dôležitou súčasťou imunitného systému. Kompletný kmeň probiotík obsahuje 5 rôznych kmeňov, ktoré sa vyskytujú jednoznačne v našom zažívacom trakte, ktoré podporujú nielen zdravé trávenie, ale aj podporu imunitného systému. Kompletný kmeň probiotického vírusu je stabilný a nevyžaduje žiadne chladenie.

Priaznivé účinky:

• obnovuje a udržuje zdravú rovnováhu črevnej flóry
• znižuje výskyt a závažnosť cestovateľskej hnačky a hnačky súvisiacej s antibiotikami
• zahŕňa kmene, ktoré pomáhajú tráveniu a posilňujú funkciu imunitného systému
• podporuje obnovenie určitej fyziologickej rovnováhy ako aj vo vaginálnom ekosystéme 
• široké spektrum 8 kmeňov baktérií 
• nevyžaduje skladovanie v chladničke
• vhodné pre vegetariánov

Zloženie: 5 miliárd aktívnych buniek špeciálne kultivovaných kmeňov probiotík: Lactobacillus casei (HA-108 celá bunka) 30 % 1,5 miliardy cfu, Lactobacillus rhamnosus (HA-111 celá bunka) 25 % 1,25 miliardy cfu, Lactobacillus acidophillus (HA-122 celá bunka) 15 % 0,75 miliardy cfu, Bifidobacterium longum subsp. longum (HA-135 celá bunka) 15 % 0,75 miliardy cfu, Bifidobacterium breve (HA-129 celá bunka) 15 % 0,75 miliardy cfu
Ostatné zložky:  zemiakový škrob, vegetariánska kapsula (karbohydrátová guma, čistená voda), magnéziumstearát rastlinný (lubrikant), oxid kremičitý, kyselina askorbová, odstredené mlieko, tryptikázová sója, sacharóza
Ďalšie informácie: nevhodné pre deti do troch rokov. Neužívajte ak zaznamenáte nevoľnosť, zvracanie, horúčku, hnačku s krvou, bolesť brucha. Neužívajte ak máte oslabenú imunitu, AIDS, lymfóm alebo dlhodobú liečbu kortikosteroidmi. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Dávkovanie: 1 tableta 3 krát denne, najlepšie s jedlom

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie