Kód: 3043 | Značka: Webber Naturals

Luteín, Zeaxantín a Omega-3 proti modrému svetlu a suchým očiam Webber Naturals

Neohodnotené
€14,80
Skladom (1 ks)

Prípravok na ochranu pred modrým svetlom a suchých očí od spoločnosti Webber Naturals je klinicky študovaný prípravok Lutemax ™ 2020, ktorý poskytuje zvýšené hladiny luteínu, zeaxantínu a mezo-zeaxantínu a omega-3 mastných kyselín EPA a DHA. Tento produkt pomáha chrániť pred škodlivým modrým svetlom z elektronických zariadení a zmierňuje príznaky syndrómu suchého oka.

Kategória: Výživové doplnky

Prípravok na ochranu pred modrým svetlom a suchých očí od spoločnosti Webber Naturals je klinicky študovaný prípravok Lutemax ™ 2020, ktorý poskytuje zvýšené hladiny luteínu, zeaxantínu a mezo-zeaxantínu a omega-3 mastných kyselín EPA a DHA. Tento produkt pomáha chrániť pred škodlivým modrým svetlom z elektronických zariadení a zmierňuje príznaky syndrómu suchého oka.

Vzorec na ochranu modrého svetla a suchého oka od spoločnosti Webber Naturals poskytuje ochranu pred škodlivými účinkami modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami a slnkom. Pri dennom vystavení modrému svetlu vyžarovanému elektronickými zariadeniami  asi počas 11 hodín nie je divu, že 80% z nás trpí digitálnym namáhaním očí.

Každý softgél obsahuje 100 mg Lutemaxu 2020, prírodného výťažku z nechtíka kvetu, ktorý poskytuje všetky tri makulárne karotenoidy - 20 mg luteínu, 2 mg zeaxantínu a 2 mg meso-zeaxantínu - na pomoc pri odfiltrovaní škodlivého modrého svetla. Tieto živiny chránia sietnicu pred oxidačným poškodením vyvolaným svetlom a podporujú očné stavy vrátane makulárnej degenerácie spojenej s vekom (AMD) a katarakty. Pomáhajú tiež zlepšovať zrakovú ostrosť a aj to, ako dobre naše oči reagujú na oslnenie, ako sú napríklad svetlomety v noci. Tento komplexný vzorec podporuje zdravie očí u mladých dospelých znížením namáhania očí a únavy očí spojenej s používaním elektronických zariadení. Zahŕňa tiež omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja, ktoré poskytujú úľavu a zlepšujú príznaky syndrómu suchého oka.

Prípravok na ochranu modrého svetla a suchých očí od spoločnosti Webber Naturals ponúka prirodzený a pohodlný spôsob podpory vizuálneho zdravia a boja proti modrému svetlu počas celého života v tomto digitálnom veku.

  • Obsahuje Lutemax 2020, ocenený klinicky študovaný karotenoidový prípravok spolu s omega-3 mastnými kyselinami.
  • Užívanie 1xdenne, ktoré poskytuje 20 mg luteínu plus 2 mg zeaxantínu a 2 mg meso-zeaxantínu na podporu očí.
  • Pomáha chrániť oči pred škodlivým modrým svetlom elektronických zariadení.
  • Uvoľňuje suché oči a znižuje ich námahu.
  • Zlepšuje obnovenie oslnenia, citlivosť na kontrast a ostrosť zraku.
  • Podporuje zdravie očí v podmienkach spojených s poškodením slnečným žiarením, ako sú AMD a katarakta.

Dokázalo sa, že klinicky zlepšuje optickú hustotu makulárneho pigmentu a podporuje vizuálny výkon (zlepšené obnovenie oslnenia, kontrastná citlivosť a ostrosť videnia), čo pomáha chrániť oči odfiltrovaním škodlivého modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami. Pomáha podporovať zdravie očí v podmienkach (spojených s poškodením slnečným žiarením), ako sú katarakta a makulárna degenerácia súvisiaca s vekom. Pomáha znižovať riziko vzniku katarakty. Pomáha zlepšovať citlivosť na kontrast, ostrosť zraku, obnovenie oslnenia a znižuje poškodenie buniek spôsobené voľnými radikálmi. Pomáha podporovať zdravie očí u mladých dospelých znížením namáhania očí a únavy očí spojenej s používaním elektronických zariadení. Pomáha poskytovať úľavu a zlepšuje príznaky syndrómu suchého oka vrátane podpory správnej funkcie sĺz (znížená rýchlosť odparovania sĺz a zvýšenie sekrécie sĺz). Pomáha zlepšovať príznaky suchého oka v dôsledku nadmerného používania počítača.

Zloženie: Extrakt z nechtíka lekárskeho (Tagetes erecta) (Lutemax 2020TM) 100 mg, Luteín (Tagetes erecta) (kvet nechtíka) 20 mg, Zeaxantín (Tagetes erecta) (kvet nechtíka) 2 mg, Meso-Zeaxantín 2 mg, Rybí olej (sardely, sardinky a / alebo makrely) 857,14 mg, Mastné kyseliny omega-3 617,14 mg, Kyselina eikozapentaénová (EPA) 360 mg, Kyselina dokosahexaenová (DHA) 240 mg

Ostatné zložky: Slnečnicový olej, kapsula z mäkkého gélu (želatína, glycerín, čistená voda, annatto, oxid titaničitý), žltý včelí vosk, slnečnicový lecitín bez GMO.

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Neužívajte ak máte alergiu na niektorú z rastlín Asteraceae/Compositae/Daisy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 tableta denne spolu s jedlom.

Balenie: 30 | Forma: softgel