Kód: 3043 | Značka: Webber Naturals

Luteín, Zeaxantín a Omega-3 proti modrému svetlu a suchým očiam Webber Naturals

Neohodnotené
€14,80
Skladom (1 ks)

Prípravok na ochranu pred modrým svetlom a suchých očí od spoločnosti Webber Naturals je klinicky študovaný prípravok Lutemax ™ 2020, ktorý poskytuje zvýšené hladiny luteínu, zeaxantínu a mezo-zeaxantínu a omega-3 mastných kyselín EPA a DHA. Tento produkt pomáha chrániť pred škodlivým modrým svetlom z elektronických zariadení a zmierňuje príznaky syndrómu suchého oka.

Kategória: Výživové doplnky

Prípravok na ochranu pred modrým svetlom a suchých očí od spoločnosti Webber Naturals je klinicky študovaný prípravok Lutemax ™ 2020, ktorý poskytuje zvýšené hladiny luteínu, zeaxantínu a mezo-zeaxantínu a omega-3 mastných kyselín EPA a DHA. Tento produkt pomáha chrániť pred škodlivým modrým svetlom z elektronických zariadení a zmierňuje príznaky syndrómu suchého oka.

Vzorec na ochranu modrého svetla a suchého oka od spoločnosti Webber Naturals poskytuje ochranu pred škodlivými účinkami modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami a slnkom. Pri dennom vystavení modrému svetlu vyžarovanému elektronickými zariadeniami  asi počas 11 hodín nie je divu, že 80% z nás trpí digitálnym namáhaním očí.

Každý softgél obsahuje 100 mg Lutemaxu 2020, prírodného výťažku z nechtíka kvetu, ktorý poskytuje všetky tri makulárne karotenoidy - 20 mg luteínu, 2 mg zeaxantínu a 2 mg meso-zeaxantínu - na pomoc pri odfiltrovaní škodlivého modrého svetla. Tieto živiny chránia sietnicu pred oxidačným poškodením vyvolaným svetlom a podporujú očné stavy vrátane makulárnej degenerácie spojenej s vekom (AMD) a katarakty. Pomáhajú tiež zlepšovať zrakovú ostrosť a aj to, ako dobre naše oči reagujú na oslnenie, ako sú napríklad svetlomety v noci. Tento komplexný vzorec podporuje zdravie očí u mladých dospelých znížením namáhania očí a únavy očí spojenej s používaním elektronických zariadení. Zahŕňa tiež omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja, ktoré poskytujú úľavu a zlepšujú príznaky syndrómu suchého oka.

Prípravok na ochranu modrého svetla a suchých očí od spoločnosti Webber Naturals ponúka prirodzený a pohodlný spôsob podpory vizuálneho zdravia a boja proti modrému svetlu počas celého života v tomto digitálnom veku.

  • Obsahuje Lutemax 2020, ocenený klinicky študovaný karotenoidový prípravok spolu s omega-3 mastnými kyselinami.
  • Užívanie 1xdenne, ktoré poskytuje 20 mg luteínu plus 2 mg zeaxantínu a 2 mg meso-zeaxantínu na podporu očí.
  • Pomáha chrániť oči pred škodlivým modrým svetlom elektronických zariadení.
  • Uvoľňuje suché oči a znižuje ich námahu.
  • Zlepšuje obnovenie oslnenia, citlivosť na kontrast a ostrosť zraku.
  • Podporuje zdravie očí v podmienkach spojených s poškodením slnečným žiarením, ako sú AMD a katarakta.

Dokázalo sa, že klinicky zlepšuje optickú hustotu makulárneho pigmentu a podporuje vizuálny výkon (zlepšené obnovenie oslnenia, kontrastná citlivosť a ostrosť videnia), čo pomáha chrániť oči odfiltrovaním škodlivého modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami. Pomáha podporovať zdravie očí v podmienkach (spojených s poškodením slnečným žiarením), ako sú katarakta a makulárna degenerácia súvisiaca s vekom. Pomáha znižovať riziko vzniku katarakty. Pomáha zlepšovať citlivosť na kontrast, ostrosť zraku, obnovenie oslnenia a znižuje poškodenie buniek spôsobené voľnými radikálmi. Pomáha podporovať zdravie očí u mladých dospelých znížením namáhania očí a únavy očí spojenej s používaním elektronických zariadení. Pomáha poskytovať úľavu a zlepšuje príznaky syndrómu suchého oka vrátane podpory správnej funkcie sĺz (znížená rýchlosť odparovania sĺz a zvýšenie sekrécie sĺz). Pomáha zlepšovať príznaky suchého oka v dôsledku nadmerného používania počítača.

Zloženie: Extrakt z nechtíka lekárskeho (Tagetes erecta) (Lutemax 2020TM) 100 mg, Luteín (Tagetes erecta) (kvet nechtíka) 20 mg, Zeaxantín (Tagetes erecta) (kvet nechtíka) 2 mg, Meso-Zeaxantín 2 mg, Rybí olej (sardely, sardinky a / alebo makrely) 857,14 mg, Mastné kyseliny omega-3 617,14 mg, Kyselina eikozapentaénová (EPA) 360 mg, Kyselina dokosahexaenová (DHA) 240 mg

Ostatné zložky: Slnečnicový olej, kapsula z mäkkého gélu (želatína, glycerín, čistená voda, annatto, oxid titaničitý), žltý včelí vosk, slnečnicový lecitín bez GMO.

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Neužívajte ak máte alergiu na niektorú z rastlín Asteraceae/Compositae/Daisy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 tableta denne spolu s jedlom.

Balenie: 30 | Forma: softgel

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie