Kód: 3173 | Značka: Webber Naturals

Melatonin 3 mg + Horčík 150 mg Webber Naturals

Neohodnotené
€12,99
Skladom (1 ks)

Melatonín s horčíkom od spoločnosti Webber Naturals je jedinečný a synergický netoxický formujúci nočný prípravok, ktorý poskytuje 150 mg horčíka na podporu funkcie svalov a podporuje relaxáciu, s 3 mg melatonínu na podporu zdravých spánkových cyklov. Táto receptúra je určená pre každého, kto sa snaží zaspať a zostať v spánku.

Kategória: Výživové doplnky

Melatonín s horčíkom od spoločnosti Webber Naturals je jedinečný a synergický netoxický formujúci nočný prípravok, ktorý poskytuje 150 mg horčíka na podporu funkcie svalov a podporuje relaxáciu, s 3 mg melatonínu na podporu zdravých spánkových cyklov. Táto receptúra je určená pre každého, kto sa snaží zaspať a zostať v spánku.

Milióny Kanaďanov sa snažia každú noc zaspať a zotrvať v spánku. Melatonín s horčíkom od spoločnosti Webber Naturals kombinuje dve kľúčové zložky pre dobrý nočný odpočinok: horčík na podporu relaxácie a melatonín na reguláciu cyklu spánku a bdenia v tele.

Horčík je známy ako antistresový minerál, pretože je potrebný pre správnu funkciu nervov a svalov. Prirodzená voľba ako pomôcka pre dobrý spánok môže pomôcť zmierniť nespavosť, svalové kŕče, únavu a pocity podráždenosti a neschopnosti relaxovať, všetky potenciálne príznaky nízkej hladiny horčíka. Táto receptúra poskytuje 150 mg horčíka s 25% vo forme citrátu pre optimálnu absorpciu.

Melatonín je prírodná látka produkovaná epifýzou v mozgu. Reguluje cirkadiánny rytmus tela, čo ovplyvňuje to, ako a kedy zaspíme a zobudíme sa. Doplnkový melatonín pomáha obnoviť normálny vzorec spánku a zlepšuje kvalitu spánku.

Ak máte problémy so zaspávaním, zostávaním v spánku alebo ak je váš spánkový rozvrh prerušený z dôvodu cestovania alebo práce na smeny, melatonín a horčík ponúka neobvyklý spôsob, ako prirodzene zaspať. Spolu horčík a melatonín pomáhajú zmierňovať faktory, ktoré rušia spánok, takže po prebudení sa cítite vyspatí a svieži.

  • Synergická nočná receptúra, ktorá kombinuje dve prírodné pomôcky na spanie do jedného doplnku bez návykov.
  • Podporuje rýchle zaspávanie a zlepšuje kvalitu spánku.
  • Podporuje svalovú a celkovú relaxáciu.
  • Obsahuje 3 mg melatonínu farmaceutickej kvality, identického s prírodným melatonínom vyrobeným telom.
  • Obsahuje 150 mg elementárneho horčíka s 25% citrátu horečnatého pre optimálnu absorpciu.

Pomáha zvyšovať celkový čas spánku (aspekt kvality spánku) u ľudí trpiacich obmedzením spánku alebo zmeneným harmonogramom spánku (napr. Práca na smeny a pásmová choroba). Pomáha zmierniť dennú únavu spojenú s pásmovou chorobou. Pomáha skrátiť čas zaspávania u ľudí s oneskoreným syndrómom spánkovej fázy a resetuje cyklus cirkulácie v rytme spánku a bdenia. Udržuje zdravé svalové funkcie, zdravé kosti a zuby a pomáha pri tvorbe tkanív. Metabolizuje uhľohydráty, bielkoviny a tuky.

Zloženie: Horčík (citrát, fumarát, oxid, sukcinát, malát) 150 mg, Melatonín (iný ako živočíšny zdroj) 3 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, poťah (uhľohydrátová guma, oxid titaničitý, polydextróza, triacetín, polyetylénglykol, glycerín), kyselina stearová, stearan horečnatý v rastlinnej kvalite (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť o užívaní prípravku s lekárom. Neužívajte počas riadenia motorového vozidla a aktivít vyžadujúcich pozornosť a sústredenie. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku.

Dávkovanie: 1 tableta denne.

Balenie: 100 | Forma: tablety

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie