Kód: 3600 | Značka: Webber Naturals

Melatonin 3 mg Webber Naturals

Neohodnotené
€9,99
Skladom (1 ks)

Melatonin 3 mg od spoločnosti Webber Naturals ktorý obnovuje prirodzený cyklus spánku a bdenia pre lepší a regeneratívnejší spánok. Ak dôjde k narušeniu spánkových režimov, tieto rýchlo rozpustné tablety uľahčujú problémy so zaspaním a zlepšenie kvality spánku, aby ste sa mohli zobudiť svieži.

Kategória: Výživové doplnky

Melatonin 3 mg od spoločnosti Webber Naturals ktorý obnovuje prirodzený cyklus spánku a bdenia pre lepší a regeneratívnejší spánok. Ak dôjde k narušeniu spánkových režimov, tieto rýchlo rozpustné tablety uľahčujú problémy so zaspaním a zlepšenie kvality spánku, aby ste sa mohli zobudiť svieži.

Spánok je nevyhnutný pre dobré zdravie a kvalitu života; bez neho sa telo nie je schopné obnoviť a opraviť. Kanaďania spia v priemere o hodinu menej ako pred 25 rokmi a milióny Kanaďanov majú problémy so spánkom, súvislým spaním alebo odpočívaním. Nespavosť je často spôsobená alebo zhoršovaná faktormi životného štýlu, ako je stres, nedostatok pohybu a zlá strava, ale existuje nádej: Melatonin 3 mg od spoločnosti Webber Naturals podporuje lepší nočný spánok.

Táto receptúra je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí majú problémy s zaspaním a súvislým spánkom. Pomáha predlžovať celkový čas spánku pre tých, ktorí trpia obmedzením spánku alebo zmeneným harmonogramom spánku, ako sú napríklad pracovníci na zmeny a pomáha zmierniť dennú únavu spojenú s jet-lagom. Aj keď tto formulácia nie je návyková,  pacienti s chronickou nespavosťou by mali užívnie konzultovať s lekárom, aby sa vylúčili akékoľvek základné zdravotné následky.

  • Sublingválne tablety na rýchle a ľahké vstrebávanie.
  • Obsahuje 3 mg farmaceutickej kvality.
  • Podporuje rýchle zaspávanie a zlepšuje kvalitu spánku.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Pomáha zvyšovať celkový čas spánku (aspekt kvality spánku) u ľudí trpiacich obmedzením spánku alebo zmeneným harmonogramom spánku (napr. Práca na zmeny a oneskorenie v prúdení). Pomáha zmierniť dennú únavu spojenú s jet-lagom. Pomáha skrátiť čas zaspávania u ľudí s oneskoreným syndrómom spánkovej fázy a resetuje cyklus cirkulácie spánku v cirkadiánnom rytme.

Zloženie: Melatonín 3 mg

Ostatné zložky: Monohydrát laktózy, mikrokryštalická celulóza, chuť mäty piepornej, sodná soľ kroskarmelózy, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť o užívaní prípravku s lekárom. Neužívajte počas riadenia motorového vozidla a aktivít vyžadujúcich pozornosť a sústredenie. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku.

Dávkovanie: ½ tablety pred spánkom denne nechať rozpustiť pod jazykom. Alebo podľa odporúčania lekára.

Balenie: 90 | Forma: tablety

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie