Kód: 37 | Značka: MycoMedica

MycoMedica Auricularia 90 tabliet

Neohodnotené
€28,90
Skladom (1 ks)
Kategória: Vitálne huby
Auricularia (ucho Judášovo, bolcovitka chlpatá) je v čínskej medicíne cenená pre široké spektrum účinkov na ľudský organizmus. Je bohatá na minerály, vitamínov i polysacharidov a okrem ďalšieho je zdrojom antioxidačného melanínu. Na týchto stránkach sa o účinkoch Auricularia príliš nedozviete. Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete. Prečo je 30% polysacharidov u našej Aricularie optimálnej koncentrácie? Vysvetlenie nájdete tu. Hubovú surovinu, ktorú používame pri výrobe našich MycoMedica produktov, dovážame z Číny, z lokalít, ktoré majú ideálnu klímu a podmienky pre rast. Dali sme na odporúčanie nášho nemeckého partnera, ktorý používa rovnakú hubovú surovinu z rovnakých lokalít. Vďaka správne zvoleným pestovateľom svoje produkty predáva na nemeckom trhu už viac ako 40 rokov. A to nás inšpiruje. Naše Auricularia sa pestuje na organickom substráte. Základom tohto substrátu je organická zmes z pilín, organické pšeničné otruby, trstinový cukor a prírodné sadrovec. Pre výrobu našich extraktov používame plodnice. Všetku hubovú surovinu si nechávame testovať v nemeckej nezávislom laboratóriu Agrolab na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov. Testujeme tiež PAHs a rádioaktivitu. Testujeme každú šaržu. Takto obsiahle testy žiadny iný výrobca v Čechách neponúka (ak hovorí, že áno, vyžiadajte si ich). A u húb sú takéto testy veľmi dôležité.

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Auricularia je cenená pre široké spektrum účinkov. V Auricularia môžeme nájsť veľké množstvo minerálnych látok, vitamínov, polysacharidů- beta glukánov i vlákniny. Je tiež zdrojom esenciálnym aminokyselín, nenasýtené mastné kyseliny či antioxidačného melanínu a mnohých ďalších látok. Vďaka spracovaniu metódou horúcovodné extrakcie ponúkame vysoko kvalitné výťažok z Auricularia v ideálnom pomere účinných látok pre najlepšie výsledky: min. 30% polysacharidov (reálne býva 33-34%)
Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu - v želatínových či rastlinných kapsuliach (rastlinné sú vhodné aj pre vegánov)
 
Hmotnosť obsahu netto: 55,8g
 
Zloženie v 1 kapsuli: Auricularia, Judášovo Ucho, Auricularia polytricha, 100% čistý extrakt - 500mg pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov
 
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 1240kJ / 295kcal Tuky <0,3g z toho nasýtené masť kyseliny <0,1 g sacharidy 46,2g z toho cukry <0,5g vláknina 28,2 g bielkoviny 13,3g Soľ <0,2 g
 
O Auricularia Auricularia (Auricularia polytricha) je hubou rastúca na kmeňoch stromov, najčastejšie je nachádzanie na bazy. Jej plodnice majú veľkosť do 10 cm, sú pružné a poddajné, pripomínajú ušnica (v angličtine sa tiež volá the ear jelly fungi) a farbu majú najčastejšie červenohnědou.I v našich lesoch je možné Auricularia nájsť, a to od marca až do decembra. Auricularia je významnou súčasťou ázijskej kuchyne, a to vďaka svojmu vzhľadu a konzistenciu. V Ázii sa jej vypestuje až 500 000 ton.
 
Viac informácií o Auricularia nájdete v hubárov alebo v sekcii Účinky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie