Kód: 21 | Značka: MycoMedica

MycoMedica Betaglukan BIOcell 90 kapsúl

Neohodnotené
€12,50
Skladom (1 ks)
Kategória: Vitálne huby
Vysoko čistý ß-1,3 / 1,6 D-glukán preukázateľne pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Pre podporu jeho účinkov sme pridali vitamín C. Odporúčame užívať spolu s vitálnymi hubami. Betaglukány Biocell je prírodný ß-1,3 / 1,6 D-glukán, ktorý sa získava modernými technologickými postupmi z kvasiniek Saccharomyces cerevisiae. MycoMedica Betaglukány Biocell dosahuje vďaka špeciálnym postupom vysokej čistoty minimálne 80%. Vďaka tomu dokáže pracovať už 2 hodiny od podania. Pridaná Acerola (najsilnejší prírodný zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnosť betaglukanu. Vo svete sa často podávajú spoločne extrakty vitálnych húb spolu s čistými betaglukány pre zosilnenie účinku. Pracujú synergicky a bez vedľajších negatívnych príznakov. Štúdia nemeckých vedcov o účinkoch betaglukanu na posilnenie imunity je tu. V praxi sa používa v nižšej dávke ako podpora vitálnych húb alebo vo vyššej dávke u akútnych stavov.

 

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:
Beta -1,3 / 1,6 D-Glukány Prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potraviny, ktoré obsahujú najmenej 8 g vlákniny bohatej na arabinoxylán (AX) vyrobené z endospermu pšenice (najmenej 60% hmotnosti AX) na 100 g využiteľných sacharidov v kvantifikovanej porcii ako súčasti jedla. Aby bolo možné toto tvrdenie, spotrebiteľ musí byť informovaný, že priaznivý účinok sa dosiahne konzumáciou vlákniny bohatej na arabinoxylán (AX) vyrobené z endospermu pšenice ako súčasti jedla.


 
Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete.
 
Obsah balenia: 90 kapsúl á 360mg - v želatínových či rastlinných kapsuliach (rastlinné sú vhodné aj pre vegánov)
 
Hmotnosť obsahu netto: 41g Zloženie v 1 kapsuli: Beta -1,3 / 1,6 D-Glukán 80% - 320mg Acerola, Malphighia glabra, extrakt z plodu 25% vitamínu C - 40mg pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie