Kód: 46 | Značka: MycoMedica

Mycomedica Coprinus 90 kapsúl

Neohodnotené
€28,90
Skladom (2 ks)
Kategória: Vitálne huby

Coprinus (Hnojník obyčajný) obsahuje vyvážený komplex vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Nájdeme v ňom tiež všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré človek potrebuje. Na týchto stránkach sa o účinkoch Coprinu príliš nedozviete. Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete. Prečo je 30% polysacharidov u nášho Coprinu optimálnej koncentrácie? Vysvetlenie nájdete tu. Hubovú surovinu, ktorú používame pri výrobe našich MycoMedica produktov, dovážame z Číny, z lokalít, ktoré majú ideálnu klímu a podmienky pre rast. Dali sme na odporúčanie nášho nemeckého partnera, ktorý používa rovnakú hubovú surovinu z rovnakých lokalít. Vďaka správne zvoleným pestovateľom svoje produkty predáva na nemeckom trhu už viac ako 40 rokov. A to nás inšpiruje. Náš Coprinus sa pestuje na organickom substráte. Základom tohto substrátu je zmes pilín, organické pšeničné otruby, trstinový cukor a prírodné sadrovec. Pre výrobu našich extraktov používame plodnice. Všetku hubovú surovinu si nechávame testovať v nemeckej nezávislom laboratóriu Agrolab na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov. Testujeme tiež PAHs a rádioaktivitu. Testujeme každú šaržu. Takto obsiahle testy žiadny iný výrobca v Čechách neponúka (ak hovorí, že áno, vyžiadajte si ich). A u húb sú takéto testy veľmi dôležité.

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Coprinus (Hnojník obyčajný, Coprinus comatus) obsahuje značné množstvo vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov.

Vďaka spracovaniu metódou horúcovodné extrakcie ponúkame vysoko kvalitné výťažok z Coprinu v ideálnom pomere účinných látok pre najlepšie výsledky:

    min. 30% polysacharidov (reálne býva 33-34%)

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu - v želatínových či rastlinných kapsuliach (rastlinné sú vhodné aj pre vegánov)
Hmotnosť obsahu netto: 55,8g
 
Zloženie v 1 kapsuli:
Coprinus, Hnojník obyčajný, Coprinus comatus, 100% čistý extrakt - 500mg
pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov
 
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 1127kJ / 265kcal
tuky 0,4 g
sacharidy 48,4g
vláknina 5,9g
bielkoviny 17,3g
Soľ <0,1 g

O Coprinu
 
Coprinu sa v slovenčine hovorí Hnojník obyčajný. Latinsky Coprinus comatus. Je síce veľmi cenený v gastronómii, zároveň ale zaujal pevné miesto ako v európskej Mykoterapia, tak aj v tradičnej čínskej medicíne. Bolo doložené, že obsahuje značné množstvo vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov, a to všetko v neobvykle vyváženom stave. Popri tom je u neho ešte významná vysoká koncentrácia bielkovín a zvlášť skutočnosť, že Coprinus obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré človek potrebuje. Podľa čínskej medicíny je jeho hlavnou doménou tzv. Xiao Ku (tri vyprahlosti).
 
Viac informácií o Coprinu nájdete v hubárov alebo v sekcii Účinky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie