Kód: 3873 | Značka: Webber Naturals

Omega3 Lososový olej 1000 mg Webber Naturals

Neohodnotené
€16,29
Skladom (1 ks)

Nenásytené mastné kyseliny v divokom aljašskom lososovom oleji výrazne prospievajú a zlepšujú funkciu mozgu, zdravie srdca, obehový systém a mobilitu kĺbov. Je to 100% divoký, silný zdroj antioxidačných karotenoidov a má prirodzene sa vyskytujúci pomer EPA k DHA v pomere 1:1.

Kategória: Výživové doplnky

Nenásytené mastné kyseliny v divokom aljašskom lososovom oleji výrazne prospievajú a zlepšujú funkciu mozgu, zdravie srdca, obehový systém a mobilitu kĺbov. Je to 100% divoký, silný zdroj antioxidačných karotenoidov a má prirodzene sa vyskytujúci pomer EPA k DHA v pomere 1:1.

Omega-3 esenciálne mastné kyseliny sú potrebné v našej strave pre podporu fyzického, emočného a duševného zdravia. EPA a DHA, dve zložky omega-3 mastných kyselín sa nachádzajú v rybom oleji v bohatom množstve.

Nadmerná spotreba trans-nasýtených a nasýtených tukov pochádzajúcich zo spracovaných a balených potravín a diéty s vysokým obsahom živočíšnych bielkovín spôsobujú nerovnováhu vo výžive, ktorá vedie k nedostatku omega-3 mastných kyselín. Bolo preukázané, že omega-3 mastné kyseliny podporujú funkciu mozgu a znižujú hladinu triglyceridov, majú priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu a udržiavajú kardiovaskulárne zdravie. Ukázalo sa tiež, že pomáhajú podporovať kognitívne zdravie a funkciu mozgu.

Olej z divokého aljašského lososa od spoločnosti Webber Naturals je bohatým zdrojom omega-3 esenciálnych mastných kyselín, špeciálizovaný pre udržanie kardiovaskulárneho zdravia a na podporu kognitívneho zdravia a funkcií mozgu. Je 100% divoký, preto obsahuje najvyšší známy zdroj alfa karotenoidov, dostupný z ktoréhokoľvek zdroja potravy a má prirodzene sa vyskytujúci pomer EPA k DHA v pomere 1:1.

  • Z čerstvého divokého aljašského lososa, voľne žijúceho a neohrozeného druhu
  • Extrahovaný z už vyloveného divého lososa s použitím častí, ktoré by inak boli zbytočné
  • Cenný doplnok na podporu kardiovaskulárneho a duševného zdravia
  • Štandardizovaný pre konzistentné hladiny DHA a EPA v každom mäkkom géli
  • Užitočný pre pokožku, kĺby, imunitu a ochranu pred UV žiarením
  • Zaručene čistý; testovaný na znečisťujúce látky, toxíny vrátane ťažkých kovov
  • Bohatý na EPA a DHA v ich prirodzenom pomere

Podporuje kardiovaskulárne zdravie a činnosť mozgu. Zdroj omega-3 mastných kyselín pre udržanie dobrého zdravia.

Zloženie: Olej z divokého aljašského lososa 1 000 mg, Kyselina eikosapentaénová (EPA) 90 mg, Kyselina dokosahexaénová (DHA) 110 mg

Ostatné zložky: Mäkká gélová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), vitamín E.

Ďalšie informácie: Pre dospelých vo veku 19 rokov a staršie. Neužívajte ak máte alergiu na ryby. Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívanie konzultujte s lekárom.

Dávkovanie: Dospelí 2-4 kapsúl denne najlepšie s jedlom, alebo ako určí lekár.

Balenie: 120 +60 Bonus | Forma: gélové kapsuly

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie