Tak ako ľudia aj zvieratá potrebujú prijímať dostatok vitamínov na správne fungovanie všetkých životných funkcií, vrátanie trávenia a pohybového aparátu. Aj oni sa trápia stresom a úzkosťou, poprípade sa liečia z vážnejších chorôb. Na všetky tieto aspekty prihliadame, a dbáme na to, aby sme obsiahli produkty v každej oblasti. V ponuke máme vitamíny a výživové doplnky, ktoré spríjemnia život vášmu psíkovi alebo mačičke.

alavis 5
ALAVIS 5 90tbl
€25,19

Komplexná kĺbová výživa pre psy a mačky s obsahom kyseliny hyalurónovej. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne vyskytujú v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupavke a umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát. Vhodné na preventívne podávanie.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1665
alavis 5 mini
ALAVIS 5 MINI 90tbl
€15,50

Kĺbový veterinárny prípravok pre psy a mačky. Vhodný pre preventívne podávanie i psom a mačkám s kĺbovými ťažkosťami. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne vyskytujú v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupke a umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1671
alavis calming pre psov a macky 30tbl 45g
ALAVIS Calming 45 g
€12,99

ALAVIS™ Calming je určený pre psy a mačky, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť či reagujú na stres z prostredia.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1674
29844 10299 alavis celadrin 500
ALAVIS Celadrin pre psy a mačky 500 mg
€19,19

Patentovo chránená zmes Celadrin® obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej, ktoré inhibujú enzým 5 – lipooxiogenázu podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy. ALAVIS™ Celadrin pomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie (lubrikáciu) kĺbovej chrupavky. Podporuje efektívnejší transport a zabudovanie glukosamínu do buniek kĺbových chrupaviek – chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. Obe zložky prípravku ALAVIS™ Celadrin sa metabolizujú v pečeni, na ktorej tkanivá majú protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteinov vstupujú do cielových buniek.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1677
xalavis enzymoterapia.jpg.pagespeed.ic.VNOYAP0nFf
ALAVIS Curenzym Enzymoterapia
€11,99

Enzymatický veterinárny prípravok obsahujúci špeciálne vybranú zmes rastlinných enzýmov. Prípravok je určený pre podporu hojenia tkanív, posilnenie imunity najmä po úrazoch a operáciách, pri liečbe nádorov a na podporu pri liečbe antibiotikami.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1680
alavis enzymoterapia 80tbl
ALAVIS Curenzym Enzymoterapia 80tbl
€26,90

Enzymatický veterinárny prípravok obsahujúci špeciálne vybranú zmes rastlinných enzýmov. Prípravok je určený pre podporu hojenia tkanív, posilnenie imunity najmä po úrazoch a operáciách, pri liečbe nádorov a na podporu pri liečbe antibiotikami.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1683
alavis hemagel
ALAVIS Hemagel
€12,50

ALAVIS™ Hemagel je vhodný pre veľké, domáce aj exotické zvieratá. ALAVIS™ Hemagel prináša jednoduché a rýchle ošetrenie rán a okamžitú úľavu. Ponúka výnimočné riešenie hojenia rán akútnych i chronických. Unikátne zloženie výrobku umožňuje chemicky viazať kyslíkové radikáli, ktoré vznikajú pri zápalových procesoch. ALAVIS™ Hemagel urýchľuje proces hojenia rany, znižuje riziko komplikovaného hojenia a potláča bolesť v rane. Vytvára povrchovú vrstvu, ktorá sa správa ako druhá koža, čím pomáha chrániť pred vonkajšími vplyvmi a vytvára priaznivé prostredie pre hojenie akútnych aj chronických rán (napr. pooperačných a ostatných poškodení kože). Mokré prostredie pri liečbe rán je modernou a zároveň základnou podstatou ošetrovania. Stabilná vlhkosť v rane zabraňuje tvorbe chrást a tým pomáha urýchľovať proces hojenia. Neobsahuje umelé arómy ani farbivá.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1686
alavis klbova vyziva pre psy 90tbl
ALAVIS KĹBOVÁ VÝŽIVA
€23,90

Intenzívna kĺbová výživa, obsahujúca glukózamín sulfát a chondroitín sulfát vo vysokej koncentrácii. Pre správnu funkciu kĺbovej chrupavky a zlepšenie pohyblivosti kĺbov psov a mačiek.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1689
alavis msmglukosamin sulfat pre psov 60tbl novy
ALAVIS MSM + Glukózamín sulfát 60tbl
€20,90

Osvedčená kombinácia látky MSM a glukosamín sulfátu má vysokú účinnosť pre správnu funkciu kĺbov, svalov, väzov, šliach a kostí. Doporučuje sa u šteniat a mladých psov pre správny vývoj pohybového aparátu, ďalej u psov každého veku pri ochoreniach kĺbov, kostí a svalových úponov a ako prevenciu pred týmito chorobami. Jedinečná kompozícia tohoto preparátu vykazuje výrazný účinok proti bolesti a zápalu.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1692
alavis sammy 30cps
ALAVIS SAMMY 30cpc
€18,80

ALAVIS™ SAMMY je veterinárny prípravok pre psy a mačky obsahujúci kombináciu látok SAM-e a Silybinu – extraktu z pestreca mariánskeho. Obe látky sú známe pre svoj pozitívny vplyv na pečeň a jej regeneráciu. Pečeň je hlavným a najdôležitejším orgánom pre metabolizmus a detoxikáciu organizmu. V pečeni prebieha metabolizmus sacharidov, lipidov, aminokyselín, detoxikácia amoniaku, degradácia cholesterolu, hému, ďalej sa v pečeni tvoria, degradujú a inaktivujú hormóny, vznikajú tu plazmatické proteíny a nemenej dôležitou funkciou je zásoba energie (lipidov a glykogénu), železa a vitamínov.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1695
sanicell n 1
ALAVIS SaniCell 60tbl
€25,58

Prípravok na podporu imunity, na podporu liečby nádorových ochorení a na regeneráciu pečene. Vhodný tiež ako doplnok pri liečbe močových kameňov.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1698
doplnkove krmivo pre psov proti zapalu a bolesti alavis single maxik 57362.thumb 672x780
ALAVIS SINGLE MAXÍK 600g
€31,28

Prípravok ALAVIS Single Maxík je vytvorený proti zápalu a bolesti, na spevnenie väzov a šliach a na regeneráciu a relaxáciu svalov. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinácii s vitamínom C. Obsahuje ultra čistú podobu látky MSM v kombinácii s vitamínom C.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1701
Hore
Ďalšie produkty
14 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie