Pri objednávke nad 50€ z tovaru, využite zľavu 5% na ďalší nákup do 15.05.2022
Kód: 8595688400805 | Značka: PROM-IN

Synbion Probiotic + D3 60 kapsúl

Neohodnotené
€8,42 €9,90 Zľava 15 %
Skladom (1 ks)

Produkt Synbion Probiotic + D3 je výživový doplnok v kapsulách. Kombinuje značkový probiotický preparát lactospore® s obsahom 1,5 miliardy probiotických spór bacillus coagulans a vitamín D3, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Kategória: Vitamíny

Produkt Synbion Probiotic + D3 je výživový doplnok s vitamínom D3 v kapsulách. Kombinuje značkový probiotický preparát Lactospore® s obsahom 1,5 miliardy probiotických spór bacillus coagulans a vitamín D3, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Odporúčaná denná dávka:

1 kapsula 1x denne.

Návod na použitie: 1 kapsulu (0,62g) konzumujte ideálne s jedlom.

Balenie obsahuje 60 kapsúl á 0,62g

Upozornenie: Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Konzumujte v rámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v suchu a spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Dbajte na dobré uzatvorenie obalu.

Pre viac informácií si môžte prečítať náš článok o tomto produkte:

Synbion Probiotic + D3

Synbion Probiotic + D3

Ďalší produkt, ktorý zapadá do skladačky Vašej suplementácie pod značkou PROM-IN. Tento produkt je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí potrebujú extra boost pre imunitné a hormonálne funkcie a nestačí im už základná suplementácia z dôvodu aktuálneho preťaženia. Produkt vďaka špecifickej kombinácii zložiek zlepšuje imunitné funkcie, znižuje mieru vyčerpania a tým optimalizuje nielen výkon, ale aj celkovú pohodu organizmu.

Synbion Probiotic + D3 – zložky pod drobnohľadom:

Lactospore® + prebiotická vláknina

Vysoká dávka probiotík pre optimalizáciu črevného mikrobiómu. Lactospore® je unikátne probiotikum, ktoré udržuje funkčnosť v priebehu výroby, prípravy aj skladovania. Prežíva priechod žalúdočnými kyselinami a tráviacimi enzýmami v tele. Synbion Probiotic + D3 obsahuje vysokú dávku 1,5 miliardy spór Bacillus Coagulans. Tieto unikátne probiotiká disponujú účinnosťou v optimalizácii trávenia, ale navyše preukázali účinok aj v modulácii tvorby neurotransmiterov. Takže ich príjem redukuje depresívne stavy a znižuje hladinu kortizolu, čo je pre optimálnu funkciu imunitného systému mimoriadne dôležité. Vďaka pridanej prebiotickej vláknine dochádza k vytvoreniu takzvaného synbiotika. Zjednodušene povedané, prebiotiká vo forme vlákniny pomôžu probiotikám v absorpcii v hrubom čreve a ich následnému využitiu.

Lecitín

Tento fosfolipid predstavuje v podstate zázračnú zložku tým, že dokáže zlepšiť a optimalizovať mnoho telesných pochodov. Zmieniť môžeme napríklad ochranný efekt pečeňových buniek pri ich detoxikačných funkciách, vyrovnávanie hladiny cholesterolu alebo hladiny krvného tlaku. Navyše zlepšuje stav pokožky a bráni vzniku ekzémov. Predovšetkým ale podporuje činnosť centrálneho nervového systému a tým je ideálnym synergistom pre probiotiká a prebiotiká použite v produkte Synbion Probiotic + D3.

Vitamin D3

Vitamín D3 alebo cholekalciferol je jednou zo základných foriem vitamínu D. Cholekalciferol predstavuje nehydroxylovanú formu vitamínu D3. Jeho hladina klesá v dôsledku stresu a tiež s postupujúcim vekom, preto je vhodné raz za čas skontrolovať jeho hladinu v krvnom sére. Predovšetkým ľudia, ktorí sa dobre opaľujú, často trpia jeho nedostatkom. Biologicky dostupný vitamín D3 použitý v preparáte Synbion Probiotic + D3 dokáže telo rýchlo premeniť a vstrebať. Vitamín D3 podporuje obranyschopnosť organizmu. Mimo to reguluje krvný tlak a hladinu cukru v krvi. Podieľa sa, podobne ako probiotiká, na regulácii hormónov súvisiacich so stresom a tým potlačuje úzkosť.

Symbióza jednotlivých zložiek, to je produkt Synbion Probiotic + D3. V kombinácia s našim ďalším produktom VITA SOLUTION ponúka ideálne riešenie pre podporu imunity a zlepšenie ako fyzického, tak duševného výkonu.

Prom-IN Synbion Probiotic + D3

Synbion Probiotic + D3 v bodoch:

  • Podpora správnej funkcie tráviaceho systému a vstrebávanie mikroživín
  • Pozitívny efekt na mikrobióm
  • Optimalizácia hormonálneho prostredia
  • Zlepšenie funkcie CNS
  • Kontrola stresu
  • Regulácia krvného tlaku
  • Zlepšenie imunity

Referencie:

1. Bacillus coagulans MTCC 5856 for the management of major depression with irritable bowel syndrome: a randomised, double-blind, placebo controlled, multi-centre, pilot clinical study
2. Bacillus coagulans MTCC 5856 supplementation in the management of diarrhea predominant Irritable Bowel Syndrome: a double blind randomized placebo controlled pilot clinical study
3. Wehr, E., et al. Association of vitamin D status with serum androgen levels in men. Clin Endocrinol (Oxf). 73(2):243-248, 2010
4. Pilz, S., et al. Effect of vitamin D supplementation on testosterone levels in men. Horm Metab Res. 43(3):223-235, 2011
5. Heaney, R. P., et al. Vitamin D3 Is More Potent Than Vitamin D2 in Humans. Journal of Clinical Endocrinology Metabolism 96(3): E447-452, 2011.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie