Kód: 3866 | Značka: Webber Naturals

Vápnik, Horčík a Vitamín D3 BONUS 2:1 Webber Naturals

Neohodnotené
€19,50
Skladom (1 ks)

Vápnik + horčík s obsahom vitamínu D3 v pomere 2:1 od Webber Naturals poskytuje chelátové formy základných minerálov pre zvýšenú absorpciu. Pomer týchto živín podporuje zdravé kosti a zuby a správne fungovanie svalov. V kombinácii so zdravou životosprávou a pravidelným cvičením môže vápnik a vitamín D znížiť riziko vzniku osteoporózy.

Kategória: Vitamíny


Vápnik (Calcium) 333 mg + Horčík (Magnesium) 167 mg + Vitamín D3 133 IU Webber Naturals:

• má priaznivé účinky pre stavbu a udržiavaní pevných kostí a zubnej skloviny
• produkuje hormóny a enzýmy, ktoré sa podieľajú na trávení, látkovej výmene a podporuje správne zrážanie krvi
• vápnik je minerál, ktorý je stavebnou zložkou kostí a napomáha k normálnej zrážanlivosti krvi
• horčík je sám o sebe dôležitý pre svaly a nervy. Podporuje správu funkciu svalov a prispieva k udržaniu dobrého stavu kostí a zubov
• vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, podporuje vstrebávanie vápnika, prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a tiež podporuje imunitný systém

Zloženie: elementárny vápnik (uhličitan a Krebs, zdroje cyklu: uhličitan, citrát, fumarát, malát, sukcinát) 333 mg, Elementárne horčík (oxid a Krebs zdroj cyklus: oxid, citrát, fumarát, malát, sukcinát) 167 mg, vitamín D3 (cholekalciferol) 5 mikrogramov (200 IU)
Ďalšie informácie: skladujte mimo dosahu detí
Dávkovanie: 2x kapsuly denne, niekoľko hodín pred alebo po užití iných liekov

Veľkosť balenia: 200
Forma: ľahko prehĺtateľné kapsuly


Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.