Vitálna kozmetika

MycoMedica je ryze česká rodinná firma, kterou jsme založili v roce 2010Zakladatelem byl Milan Schirlo, který se už 20 let zabývá vitálními houbami a tradiční čínskou medicínou: "Když jsme firmu zakládali, dali jsme si za cíl vyrábět kvalitní a poctivé produkty, které budou lidem opravdu pomáhat." A to se nám daří. Ročně si naše produkty koupí více jak čtvrt miliónu zákazníků z celého světa. Jsme za to rádi. Pečlivost, kvalita produktů a poctivý přístup se nám vyplatil.

Ako hlavné účinné zložky sme zvolili:

Reishi alebo tiež „hubu dlhovekosti“. Z pohľadu čínskej medicíny podporuje našu obrannú energiu a vitalitu. V kozmetike podporuje výživu a hydratáciu pokožky, rast a regeneráciu vlasov. Má výrazné anti-aging účinky.

Maitake - špongiu, ktorá je známa svojimi pozitívnymi účinkami na metabolizmus človeka. Rovnako tak podporuje aj metabolizmus kožných buniek, čím zlepšuje stav pleti a eliminuje vznik možných zápalov v pokožke.

Shiitake - špongiu známu svojimi schopnosťami obnovovať obrannú energiu Wei Qi, čím prenesene podporuje aj zdravý stav pokožky, upokojuje jej podráždenie a regeneruje vlasové korienky.

Cordyceps - špongiu, ktorá je zo všetkých vitálnych húb najväčším "dobíjačom" energie. Z pohľadu čínskej medicíny posilňuje obličky a pľúca. V kozmetike sa používa pre svoje schopnosti udržovať pleť hebkú, rozjasňovať ju a brániť vzniku vrások. Má anti-aging účinky.

Rdesno mnohokveté - bylinu, ktorá podľa čínskej medicíny vyživuje krv a esenciu obličiek a pečene, a tým podporuje zdravý rast a kvalitu vlasov.

Kozinec blanitý - bylinu, ktorá podľa čínskej medicíny výrazne stimuluje celkovú energiu, pôsobí proti voľným radikálom a chráni pokožku.

Ženšen pravý, ktorý je považovaný za najsilnejší adaptogén (rastlinný produkt zvyšujúci schopnosť organizmu lepšie sa adaptovať na meniace sa vonkajšie podmienky). Zvyšuje odolnosť organizmu v náročnom období, podporuje imunitný systém, znižuje únavu a dodáva energiu. V kozmetike pomáha vlasom dodávať hydratáciu a lesk.

V našej firme rešpektujeme jeden druhého a rovnako aj každého nášho zákazníka. Či už dlhoročného alebo nového, nerozhodného alebo skúseného terapeuta, zákazníka s množstvom otázok alebo takého, ktorý potrebuje získať dôveru k produktom, ktoré ešte nepozná. Ku každému pristupujeme otvorene a vľúdne. Radíme, vysvetľujeme a hľadáme riešenie. A ako sa zdá, je to práve to, čo na nás máte radi a prečo našej firme fandíte.

CareMedica Maska na vlasy 70ml
CareMedica Maska na vlasy 70ml
€12

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 375
CareMedica Vlasový kondicionér 200ml
CareMedica Vlasový kondicionér 200ml
€12

Skladom  (2 ks)
Detail
Kód: 376
CareMedica Vyživující šampon 200 ml Kód: 373
CareMedica Pleťová voda 130ml
CareMedica Pleťová voda 130ml
€12,50

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 760
CareMedica Denný krém pre suchú a citlivú pleť 50ml Kód: 378
CareMedica Nočný krém pre suchú a citlivú pleť 50ml Kód: 380
CareMedica Očný krém 30ml
CareMedica Očný krém 30ml
€37

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 374
CareMedica Sérum na vrásky 30ml
CareMedica Sérum na vrásky 30ml
€41,50

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 372
10 položiek celkom