Kód: 7966 | Značka: Webber Naturals

Vitamín C 1000 mg, šípky časované Webber Naturals

Neohodnotené
€17,90
Skladom (1 ks)

Vitamín C s postupným uvoľňovaním od spoločnosti Webber Naturals poskytuje 1 000 mg vitamínu C spolu so 40 mg šípiek pre zvýšenie vstrebávania a ochranu antioxidantov. Vitamín C s postupným uvoľňovaním je šetrnejší k žalúdku a ponúka nepretržitú podporu imunitného systému po celý deň.

Kategória: Vitamíny

Vitamín C s postupným uvoľňovaním od spoločnosti Webber Naturals poskytuje 1 000 mg vitamínu C spolu so 40 mg šípiek pre zvýšenie vstrebávania a ochranu antioxidantov. Vitamín C s postupným uvoľňovaním je šetrnejší k žalúdku a ponúka nepretržitú podporu imunitného systému po celý deň.

Produkt Vitamín C s postupným uvoľňovaním poskytuje postupné uvoľňovanie vitamínu C, podporuje hojenie rán, tvorbu spojivového tkaniva, zdravých kostí, ďasien a zubov. Každá tableta s postupným uvoľňovaním vitamínu C od spoločnosti Webber Naturals poskytuje 1 000 mg vitamínu C spolu so 40 mg šípiek, čo je zdroj bioflavonoidov, ktorý poskytuje ďalšiu antioxidačnú podporu.

Vitamín C je vo vode rozpustný vitamín, ktorý sa v tele neukladá. Musí sa získavať denne prostredníctvom stravy a / alebo z doplnkových zdrojov na podporu mnohých aspektov ľudského zdravia. Vitamín C je telesným primárnym antioxidantom a je tiež schopný pomôcť recyklovať ochudobnený vitamín E ,slúži na zvýšenie ochrany antioxidantov. Vitamín C chráni LDL cholesterol pred oxidáciou a uľahčuje vstrebávanie nehematického železa a podporuje tvorbu červených krviniek.

Vitamín C je pravdepodobne najznámejší vitamín, ktorý je potrebný pre funkciu imunitného systému a môže pomôcť skrátiť trvanie príznakov nachladnutia. Doplnok s postupným uvoľňovaním ponúka postupné uvoľňovanie vitamínu C v priebehu niekoľkých hodín, čím poskytuje trvalú podporu a zároveň znižuje riziko uvoľnenia stolice a gastrointestinálneho rozruchu, ktoré sa môže vyskytnúť, ak sa podá vysoká dávka vitamínu C naraz.

  • Postupné uvoľňovanie pomáha udržiavať optimálnu hladinu vitamínu C.
  • Pohodlné denné dávkovanie.
  • Obsahuje šípky kvôli pridanej antioxidačnej podpore.
  • Podporuje zdravý imunitný systém, zrak, pokožku, kosti, ďasná a zuby.
  • Vyrobené z prísad iných ako GMO a bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Vitamín C je faktorom normálneho vývoja a udržiavania zdravých kostí, chrupavky, zubov a ďasien. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva, hojení rán a metabolizuje tuky a bielkoviny. Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová) 1000 mg, Šípky (Rosa canina) (ovocie) 40 mg

Ostatné zložky: Sacharidová guma, mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, povlak (sacharidová guma, glycerín), stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 tabletu denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Balenie: 150 | Forma: ľahko hltacie tablety

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie