Kód: 071 | Značka: YaoMedica

071 YaoMedica Kráľov palec 50ml

Neohodnotené
€12,90
Skladom (1 ks)

Kráľov palec vychádza z tradičného receptu Tong Yong Tong Feng Tang

Tinktúra odvádza vlhkú horkosť (Shi Re) z oblasti palca dolných končatín. Zároveň rozbíja krvné zrazeninky (Xue Yu), uvolňuje horúce blokády (Re Bi) a spriechodňuje dráhy Luo. Doporučujeme striedmosť v stravovaní, hlavne obmedziť pikantné, smažené pokrmy a alkohol.

Kategória: Bylinné tinktury

Základom tinktúry KRÁĽOV PALEC sú čínske bylinky čiže yao. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra KRÁĽOV PALEC vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Tong Yong Tong Feng Tang. Viac o účinkoch tradičných receptov nájdete v herbár. Chcete vedieť, ako prebieha výroba tinktúr YaoMedica? Viac tu.
Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej je macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizuje a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovanie účinných látok pri macerácii v 50% alkoholu je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvary či horúcovodnom extrakty. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostnej. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete.
zloženie:
voda, alkohol
Tian Nan Xing - rhiza. arisaematis preparátoch - 1,8g
Cang Zhu - Atraktylový vajcovitá, podzemok - rhiza. atractilodis - 3,6g
Chuan Xiong - koprníček Wallichův, podzemok - rhiza. ligustica - 3,0g
Long Dan Cao - horec, koreň - Rad. gentianae - 3,0g
Qiang Huo - notopterigium dřípené, podzemok - rhiza. notopterygii - 3,0g
Zo Xie - Žabník orientálne, podzemok - rhiza. alismatis - 3,0g
Huang Bai - korkovník amurský, kôra - Cort. phellodendri - 3,0g
Tong Cao - arália papírodárná, dreň - Medulla tetrapanacis - 3,0g
Bai Hua She She Cao - Oldenlandie roztažitá, vňať - Herb. hedyotis diffusa - 4,5g
Gan Cao - sladkého drievka, koreň - Rad. glycyrrhizae - 0,9g
Ren Dong Teng - zimolez japonský, byľ - Caulis lonicerae - 3,0g
Chi Shao - pivonka bielokvetá, koreň - Rad. Paeoniae rubra - 3,6g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.

 

Dávkovanie: 

  • pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierne zakalenie je normálne. 
  • denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeliť na dve časti - ráno a večer. Tzn. ak vážite napríklad 70 kg, tak si dáte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom Vám tinktúra vydrží asi na 15 dní. 
  • po konzultácii s odborníkom je možné dať až trojnásobnú dávku 
  • Tinktúry užívajte na lačno. Minimálny odstup je 30 minút pred jedlom alebo jedna hodina po ňom. 
  • Tinktúru je možné zaliať trochou horúcej vody a tým dôjde k odpareniu alkoholu. Tento postup je vhodný pre deti alebo šoférov. 
  • pri akútnych stavoch odporúčame užívať tinktúru zvyčajne niekoľko dní, zvyčajne do vyriešenia problému 
  • pri chronických stavoch je potrebné užívať zvyčajne niekoľko mesiacov. Avšak do 2-3 mesiacov by sa malo objaviť minimálne zlepšenie. 
  • na jeden mesiac potrebujete zvyčajne 2-3 balenia (podľa dennej dávky - viď vyššie) 
Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
 
Zmes vychádza z čínskeho receptu Tong Yong Tong Feng Tang
 
Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu. 

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie