Kód: 621 | Značka: MycoMedica

YaoMedica Suché sny 50ml

Neohodnotené
€12,90
Skladom (1 ks)
Kategória: Bylinné tinktury

Základom tinktúry SUCHÉ SNY sú čínske bylinky čiže yao. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra SUCHÉ SNY vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Zhi Xiao Er Yi Niao Tang. Viac o účinkoch tradičných receptov nájdete v herbár. Chcete vedieť, ako prebieha výroba tinktúr YaoMedica? Viac tu.
Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej je macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizuje a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovanie účinných látok pri macerácii v 50% alkoholu je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvary či horúcovodnom extrakty. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostnej. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.
zloženie:
voda, alkohol
Huang Qi - Kozinec blanitý, koreň - Rad. astragala - 3,7 g
Bai Zhu - Atraktylový velkoúborový, podzemok - rhiza. Atractylodis - 2,8 g
Chen Pi - mandarínka všeobecná, kôra - Peri. citri - 2,8 g
Sheng Ma - sumach smradľavá, koreň - Rad. cimicifugae - 0,9g
Chai Hu - prerastlík čínsky, vňať - Rad. bupleuri - 0,9g
Shan Yao - jam čínsky, hľuza - Tub. dioscoreae oppositae - 1,0g
Sha Yuan Zi - Sem. astragala complanati - 2,8 g
Qian Shi- semeno neúrody - Sem. euryales - 2,8 g
Wu Wei Zi - klanopraška čínska, plod - Fruc. schisandrae - 1,9g
Tú Si Zi - kokotice čínska, semeno - Sem. cuscutae - 2,8 g
Fu Pen Zi - černica, plod - Fruc. rubi - 2,8 g
Zhi Zi - gardénia jazmínová, plod - Fruc. gardeniae - 1,9g
Che Qian Zi - skorocel, semeno - Sem. Plantaginis - 2,8 g
Suan Zao Ren - jujuba ostnitá, semeno - Sem. ziziphi spinosae - 2,8 g
Gan Cao - sladkého drievka, koreň - Rad. glycyrrhizae - 1,9g
Da Zao - jujuba čínska, plod - Fruc. jujubae - 1,9g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie