Kód: 662 | Značka: MycoMedica

YaoMedica Svieží vánok 50ml

Neohodnotené
€12,90
Skladom (1 ks)
Kategória: Bylinné tinktury

Základom tinktúry svieži vánok sú čínske bylinky čiže yao. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra svieži vánok vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Zhi Bai Di Huang Wan. Viac o účinkoch tradičných receptov nájdete v herbár. Chcete vedieť, ako prebieha výroba tinktúr YaoMedica? Viac tu.
Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej je macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizuje a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovanie účinných látok pri macerácii v 50% alkoholu je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvary či horúcovodnom extrakty. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostnej. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:
Rehmania lepkavá (Čínsky koreň, rehmania glutinosa)

Normálna činnosť cievnej sústavy a krvný tlak
Normálna hladina glukózy v krvi

Drieň lekársky (Cornus officinalis)

Normálnu činnosť urogenitálneho systému mužov

Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete.
zloženie:
voda, alkohol
Di Huang - rehmania lepkavá upravený koreň - Rad. rehmaniae preparátoch - 9,9g
Shan Zhu Yu - drieň lekársky, plod - Fruc. Corni - 4,9g
Shan Yao - jam čínsky, hľuza - Tub. dioscoreae oppositae - 1,0g
Mu Dan Pi - pivonka polokřovitá, kôra koreňa - Cort. moutan radicis - 3,7 g
Fu Ling - pornatka kokosové, sklerocium - skléry. poriae - 3,7 g
Zo Xie - Žabník orientálne, podzemok - rhiza. alismatis - 3,7 g
Zhi Mu - anemarhena asfodelkovitá, kôra - rhiza. anemarrhenae - 4,9g
Huang Bai - korkovník amurský, kôra - Cort. phellodendri - 2,5 g


Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.