Kód: 629 | Značka: MycoMedica

YaoMedica Uvoľnenie vetiev 50ml

Neohodnotené
€12,90
Skladom (1 ks)
Kategória: Bylinné tinktury

Základom tinktúry UVOĽNENIE KONÁROV sú čínske bylinky čiže yao. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra UVOĽNENIE KONÁROV vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Sang Feng Teng. Viac o účinkoch tradičných receptov nájdete v herbár. Chcete vedieť, ako prebieha výroba tinktúr YaoMedica? Viac tu.
Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej je macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizuje a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovanie účinných látok pri macerácii v 50% alkoholu je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvary či horúcovodnom extrakty. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostnej. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:
Škoricovník čínsky (Cinnamomum cassia, extrakt z kôry)

normálne trávenie
osvieženie tela
Normálna hladina glukózy v krvi

Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete.
zloženie:
voda, alkohol
Sang Zhi - morušovník biely, vetvička - Ram. mori - 5,4g
Hai Feng Teng - Caulis piperis kadsurae - 5,4g
Ji Xue Teng - tulec lalokovitý, koreň, stonka - Caulis milletiae seu spatholobi - 5,4g
Xi Xian Cao - Herb. siegesbeckiae - 3,6g
Gui Zhi - škoricovník čínsky, vetvička - Ram. cinnamomi - 3,6g
Chuan Xiong - koprníček Wallichův, podzemok - rhiza. ligustica - 3,6g
Bai Shao - pivonka mléčnokvětá, koreň - Rad. Paeoniae albumu - 3,6g
Chi Shao - pivonka bielokvetá, koreň - Rad. Paeoniae rubra - 3,6g
Mo Yao - Myrhovník pravý, glejoživice - Res. myrrhae - 2,1g
Ru Xiang - kadidlovník pravý, glejoživice - Res. olibanum (gummi olibanum) - 2,1g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie