Kód: 629 | Značka: MycoMedica

YaoMedica Uvoľnenie vetiev 50ml

Neohodnotené
€12,90
Skladom (1 ks)
Kategória: Bylinné tinktury

Základom tinktúry UVOĽNENIE KONÁROV sú čínske bylinky čiže yao. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra UVOĽNENIE KONÁROV vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Sang Feng Teng. Viac o účinkoch tradičných receptov nájdete v herbár. Chcete vedieť, ako prebieha výroba tinktúr YaoMedica? Viac tu.
Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej je macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizuje a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovanie účinných látok pri macerácii v 50% alkoholu je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvary či horúcovodnom extrakty. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostnej. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:
Škoricovník čínsky (Cinnamomum cassia, extrakt z kôry)

normálne trávenie
osvieženie tela
Normálna hladina glukózy v krvi

Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete.
zloženie:
voda, alkohol
Sang Zhi - morušovník biely, vetvička - Ram. mori - 5,4g
Hai Feng Teng - Caulis piperis kadsurae - 5,4g
Ji Xue Teng - tulec lalokovitý, koreň, stonka - Caulis milletiae seu spatholobi - 5,4g
Xi Xian Cao - Herb. siegesbeckiae - 3,6g
Gui Zhi - škoricovník čínsky, vetvička - Ram. cinnamomi - 3,6g
Chuan Xiong - koprníček Wallichův, podzemok - rhiza. ligustica - 3,6g
Bai Shao - pivonka mléčnokvětá, koreň - Rad. Paeoniae albumu - 3,6g
Chi Shao - pivonka bielokvetá, koreň - Rad. Paeoniae rubra - 3,6g
Mo Yao - Myrhovník pravý, glejoživice - Res. myrrhae - 2,1g
Ru Xiang - kadidlovník pravý, glejoživice - Res. olibanum (gummi olibanum) - 2,1g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.