Kód: 666 | Značka: MycoMedica

081 YaoMedica Zlatá žila 50ml

Neohodnotené
€12,90
Skladom
Kategória: Bylinné tinktury

Základom tinktúry zlatá žila sú čínske bylinky čiže yao. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra zlatá žila vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Hua Zhi Pian. Viac o účinkoch tradičných receptov nájdete v herbár. Chcete vedieť, ako prebieha výroba tinktúr YaoMedica? Viac tu.
Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej je macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizuje a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovanie účinných látok pri macerácii v 50% alkoholu je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvary či horúcovodnom extrakty. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostnej. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete.
zloženie:
voda, alkohol
Di Yu - krkavec toten, koreň - Radix sanguisorbae - 7,5g
Huai Hua - jerlín japonský, púčik - Flos sophorae japonicae immaturus - 3,7 g
Di Huang - rehmania lepkavá, upravený koreň - Rad. rehmaniae preparátoch - 3,7 g
Huang Qin - šišak bajkalský, koreň - Rad. scutellariae - 3,7 g
Zi Cai - prorokovka krascovitá - Rad. arnebiae seu lithospermi - 1,9g
Chen Pi - mandarínka všeobecná, kôra plodu - Per. citri reticulatae - 1,9g
Ku Shen - jerlín žltkastý, koreň - Rad. sophorae flavescentis - 2,8 g
Sheng Ma - sumach smradľavá, koreň - Rad. cimicifugae - 2,8 g
Huai Jiao - Herba Pteris - 3,7 g
Chi Shao - pivonka bielokvetá - Ra. Paeoniae rubra - 2,8 g
Ce Bai Ye - tuja východná - Cacumen platycladi - 3,7 g
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie