Kód: 081 | Značka: MycoMedica

081 YaoMedica Zlatá žila 50ml

Neohodnotené
€12,90
Skladom
Kategória: Bylinné tinktury

Základom tinktúry zlatá žila sú čínske bylinky čiže yao. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra zlatá žila vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Hua Zhi Pian. Viac o účinkoch tradičných receptov nájdete v herbár. Chcete vedieť, ako prebieha výroba tinktúr YaoMedica? Viac tu.
Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej je macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizuje a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovanie účinných látok pri macerácii v 50% alkoholu je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvary či horúcovodnom extrakty. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostnej. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete.
zloženie:
voda, alkohol
Di Yu - krkavec toten, koreň - Radix sanguisorbae - 7,5g
Huai Hua - jerlín japonský, púčik - Flos sophorae japonicae immaturus - 3,7 g
Di Huang - rehmania lepkavá, upravený koreň - Rad. rehmaniae preparátoch - 3,7 g
Huang Qin - šišak bajkalský, koreň - Rad. scutellariae - 3,7 g
Zi Cai - prorokovka krascovitá - Rad. arnebiae seu lithospermi - 1,9g
Chen Pi - mandarínka všeobecná, kôra plodu - Per. citri reticulatae - 1,9g
Ku Shen - jerlín žltkastý, koreň - Rad. sophorae flavescentis - 2,8 g
Sheng Ma - sumach smradľavá, koreň - Rad. cimicifugae - 2,8 g
Huai Jiao - Herba Pteris - 3,7 g
Chi Shao - pivonka bielokvetá - Ra. Paeoniae rubra - 2,8 g
Ce Bai Ye - tuja východná - Cacumen platycladi - 3,7 g
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.