Zdravé potraviny

Zdravá výživa je základom pri budovaní zdravého životného štýlu a pekne tvarovanej fitness postavy každého človeka. Naším cieľom je pomôcť ľuďom nájsť tú správnu rovnováhu v zdravej výžive, ktorá môže byť naozaj tiež chutná. Vieme, že zdravá strava je kľúčom k lepšiemu životu a s našimi produktami Vás bude určite baviť. Chceme zbúrať mýtus, že to, čo je zdravé, nie je chutné, pretože s nami to naozaj neplatí. Nájdete tu rôzne druhy produktov ako sú kaše, vločky, alebo krehké chlebíky, z ktorých niektorú sú navyše bezgluténové. Tieto potraviny vám pomôžu ušetriť čas a zjednodušia vám prípravu vašich raňajok a snackov.

Knuspi 4x bread sestava 2021 08
Knuspi chrumkavý chlieb

Vynikajúce chrumkavé viaczrnné plátky s vysokým obsahom vlákniny. Extrúzia, ktorou sú vyrobené, zvyšuje obsah vlákniny vo finálnom výrobku. Majú nižší glykemický index ako...

dostupnosť 1-2 dni 
Kód: 2514/3 D
Knuspi vegánske proteínové plátky
Knuspi vegánske proteínové plátky
€2
+ ďalšie

Chrumkavé vegánske plátky v bio kvalitne, extrudovaný výrobok. Majú vysoký obsah vlákniny a vhodné sú aj do bezlepkovej diety.

dostupnosť 1-2 dni 
Kód: 2526/NAT
Knuspi kase classic sestava
Knuspi rýchla kaša
€5
+ ďalšie

nstantná a rýchla kaša obohatená o probiotické kultúry. Čisto prírodná, bez konzervantov a farbív. Ideálna pre zdravý životný štýl. Vhodné i pre detskú výživu.

dostupnosť 1-2 dni 
Kód: 2520/500
Knuspi vegánska proteínová kaša 500g
Knuspi vegánska proteínová kaša 500g
od €8,50

Instantná vegánska proteínová kaša bez konzervantov a farbív. Ideálna pre zdravý životný štýl. Má 100% prírodné zloženie, obsahuje iba kvalitné rastlinné zdroje bielkovín a je...

dostupnosť 1-2 dni 
Kód: 2523/500
Knuspi kase classic protein sestava
Knuspi proteínová kaša 500g
€9,90
+ ďalšie

Instantná sypká zmes na prípravu kaše s príchuťou kakaa alebo medu. Obsahuje sladidlá. Je prirodzene bez lepku a sladená stéviou.

dostupnosť 1-2 dni 
Kód: 2517/500
5 položiek celkom